Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:


Tablice korkowe w ramie drewnianej

Tablice wykonane z surowców pochodzenia europejskiego. Grubość tablicy ok. 10mm, ramka sosnowa o przekroju 2x2cm. W zestawie komplet do montażu. Wykonujemy również wymiary na życzenie klienta. Przy zakupie większych ilości udzielamy rabatów. Dla szkół i przedszkoli odroczony termin płatności.

Więcej
Tablice suchościeralno-magnetyczne w ramie drewnianej

Tablice wykonane z surowców pochodzenia europejskiego, grubość tablicy ok. 10mm, ramka sosnowa o przekroju 2x2cm, blacha tablicowa biała-lakierowana. W zestawie komplet do montażu. Możliwość wykonania innych wymiarów na życzenie klienta. Dla szkół i przedszkoli odroczony termin płatności. Udzielamy rabatów przy większej ilości.

Więcej

Tablice korkowe w ramie aluminiowej

Tablice wykonane z surowców pochodzenia europejskiego. Grubość tablicy ok. 10mm, ramka z aluminium anodowanego, plastikowe narożniki. W zestawie komplet do montażu. Wykonujemy również wymiary na życzenie klienta. Przy zakupie większych ilości udzielamy rabatów. Dla szkół i przedszkoli odroczony termin płatności.

Więcej
Tablice suchościeralno-magnetyczne w ramie aluminiowej

Tablice wykonane z surowców pochodzenia europejskiego. Grubość tablicy ok. 10mm, ramka z aluminium anodowanego, plastikowe narożniki, blacha tablicowa biała – lakierowana. W zestawie komplet do montażu. Możliwość wykonania innych wymiarów na życzenie klienta. Dla szkół i przedszkoli odroczony termin płatności. Udzielamy rabatów przy większej ilości.

Więcej

Fastykuły

Wykonana z tektury litej o gramaturze 630g/m2 (ponad 1mm grubości), wymiar standardowy do formatu A-4, komplet zawiera 2 kartki z przeplecioną białą tasiemką o szer. 5,5 mm, możliwość wykonania innych wymiarów lub konfiguracji.

Więcej